Kā uzrakstīt eseju "Manu sapņu skola": idejas, iespējas, padomi

Izglītība:

Apskatīsim interesantu un jautru tēmurakstot īsu tekstu, proti, darbs "Manu sapņu skola". Ir ieteicams rūpīgi domāt, pirms sākat rakstīt: izstrādājiet plānu, izveidojiet skices vai piezīmes melnrakstam, par kuru nevēlaties aizmirst. Iedomājieties vietējo skolu no labākās puses. Apņemsimies, ka tekstā mēs nerakstīsim nevienu sliktu teikumu. Ja mums rodas kādas problēmas, tad mēs labāk sāksim eseju par tēmu "Sapņu skola" ar sevi.

Ko man vajadzētu būt?

Vispirms atcerieties, vai jūs izturējies labiNesen: skolasbiedri iebiedēti, norakstīts kaimiņa puses, smējās klasē, sajukums vecāki un skolotāji? Ja jā, tad pieņemsim rakstīt, ka mums ir jāmaina sevī:

  • mēģiniet mācīties labāk, rūpīgi klausieties skolotājus un dariet mājas darbus;
  • esi pieklājīgs ar klasesbiedriem un neuzdrošiniet nevienu;
  • Dalieties ar visiem, kā vien iespējams;
  • Nepalaidiet neprātīgi, nedarbojieties (ja vien trenera pēc fiziskās audzināšanas nodarbības);
  • būt jautrs, mērķtiecīgs, strādīgs, cieņu.

manas sapņu skola

Mēs iesakām turpināt sarakstu patstāvīgi un vissvarīgāk iekļaut esejā "Manu sapņu skola".

Ko es vēlos redzēt savā skolā?

Katrs students, iespējams, sapņo par kaut kopar skolu, kurā viņš mācās. Piemēram, meitenes jau ilgi gribēja lūgt skolotāju par darbu, lai atvērtu apli griešanai un šūšanai. Kāpēc ne par to rakstīt sastāvā? Varbūt jūsu skolotājs vai skolotājs vēlēsies palīdzēt labās vēlmēs.

mana sapņu skola

Puiši, teiksim, sapņos atvērt lokuradio amatieris, lai padarītu galvu skolotāja datorzinātnē, kas ir labi pārzina elektroniskās tehnoloģijas. Kompozīcija "Manu sapņu skola" var kļūt par iemeslu globālām pārmaiņām uz labo pusi.

Mēs sapņojam neparastu profesiju

Tas ir reti, kad skolēni ir noveduši pie dabasizpētīt to. Izglītība neļauj prasīt skolotājam organizēt gājienu mežā. Bet jūs varat rakstīt par šo ideju kompozīcijā. Neviens negribēs kritizēt vēlmju prezentāciju, gluži pretēji, viņi var slavēt.

Vai jūs sapņojat, ka stundu laikā būtu interesantas izglītojošas spēles, viktorīnas, filmas par šo tēmu? Aprakstiet to visu. Kompozīcija "Manu sapņu skola" - tas ir ne tikai aprakstu par to, ko jūs vēlaties redzēt klasē, skolotājiem, bet arī apmācības garīgo aktivitāti. Varbūt nākotnē jūs kļūsiet talantīgs rakstnieks.

Mini kompozīcija. Kas tas ir?

Skolotājs var lūgt jūs īsi aprakstīt to, ko jūs esatvēlas redzēt skolā. Šajā gadījumā jums nav krāsu, atbildot uz jautājumiem: ko, kāpēc tieši, pamato savu ideju, ko jūs redzat rezultātus. Katrā punktā ir pietiekami vienkārši norādīt visas vēlmes. Bet neaizmirstiet, ka jūs neesat saraksta sarakstījis, bet nelielu darbu "Skolu mani sapņi". Sniegsim nelielu piemēru:

eseja par tēmu sapņu skolu

"Es gribu, lai skolotāji un klasesbiedri zinātu, par ko es sapņoju, un es sapņoju par to, ka skolā ir draugi, klausoties skolotājus." Man ir svarīgi, kāda veida atmosfēru mēs katru dienu pavadām.

Let mūsu skolā būs mājīga, viegla un vienmēr svētku. Es apsolu, ka esmu gatavs mācībām, pieklājīgs ar maniem klasesbiedriem, paklausīgs.

Tas būs labi, ja mūsu skolā būs radio amatnieku loks, peldbaseins, ielas rotaļu laukums fiziskās audzināšanas nodarbībām, atpūtas parks pārtraukumā.

Neskatoties uz to, ka mūsu skolai nav neviena no iepriekš minētajiem, tas ir man vislabākais! "

Komentāri (0)
Pievienot komentāru